Опис
Найкращий представник блоків розпалювання у бюджетному сегменті ксенонового ринку. Виробництво одного із найбільших заводів TOPBAND (Росія, SHO-ME). Низька відмовостійкість (не більше 2) та до 18 місяців гарантіїНайкращий представник блоків розпалювання у бюджетному сегменті ксенонового ринку. Виробництво одного із найбільших заводів TOPBAND (Росія, SHO-ME). Низька відмовостійкість (не більше 2) та до 18 місяців гарантії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Довжина високовольтного кабелю | 289 мм |
| Корпус | Стандарт |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴


