Опис
Одна із найпопулярніших ксенонових ламп на ринках Східної Європи та Азії для автомобілів американського виробництва. Низький відсоток шлюбу і тривалий термін служби за відмінною ціною робить її поза конкуренцією серед аналогів.Біксенонова лампа Galaxy HB5 (9007) H/L призначена для установки в автомобілі (для автомобілів американського виробництва) із суміщеною оптикою, де режими ближнього та далекого світла реалізовані в одному відбивачі. Конструкція лампи стійка до перепадів температур та вібрацій. Перемикання між режимами ближнього та далекого світла відбувається за допомогою електромагнітної металевої шторки дозволяє. Встановлюються у фари головного світла, де виявляють максимум своєї функціональності. Низький відсоток шлюбу, висока надійність та тривалий термін служби робить біксенонові лампи Галаксі HB5 (9007) H/L 35w поза конкуренцією серед аналогів. Газорозрядні лампи Галаксі HB5 (9007) пропонуються з різними колірними температурами (4300К, 5000К, 6000К) Дана ксенонова лампа має температуру кольору в 4300К. Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 4300K |
| Виробник | Galaxy |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність шторки | Немає |
| Знімний цоколь | Немає |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
| Фіксація колби | Термопластик |
| Цоколь | HB5 (9007) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴




