Опис
Ксенонові лампи Contrast Favorit – це переваги ксенонових ламп Philips. Працюють зі штатними блоками таких світових гігантів як Hella, Bosch, Valeo тощо.Якісна ксенонова лампа Contrast Favorit HB4 (9006) - є однією з найкращих і надійних ламп, що пропонуються на сучасному ринку автосвітла. В основі лампи Контраст Фаворит лежить оригінальна колба Philips, виготовлена з прозорого та щільного кварцового скла. Колба надійно зафіксована керамічною трубкою в основі цоколя, виконаного з міцного термопластикового матеріалу. Така конструкція наділяє лампу дуже яскравим (3100 лм) близьким до еталонного світла і зберігає постійну роботу лампи у фокусі протягом усього терміну експлуатації. Ксенонова лампа Contrast Favorit HB4 (9006) працює з блоками розпалювання всіх типів (штатні / універсальні) потужністю 35 Вт. Термін служби ламп становить близько 3000 годин. Contrast Favorit HB4 (9006) представлені у трьох варіантах колірних температур (4300k, 5000k, 6000k). Дана ксенонова лампа має температуру кольору 5000k (білий колір). Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колба | Philips |
| Матеріал | Пластик |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
| Фіксація колби | Кераміка |
| Цоколь | HB4 (9006) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴





