Опис
Одна із найпопулярніших ксенонових ламп на ринках Східної Європи та Азії. Ця лампа поєднана з лампочкою габаритного вогню.Ксенонова лампа Galaxy H15 призначена для установки в автомобілі з роздільною оптикою на місце далекого світла із суміщеним використанням ДХО в одному цоколі. Ксенонова лампа працює як джерело основного світла, а галогенна лампа – габарит/ДХО. Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H15 |
| Виробник | Galaxy |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
| Фіксація колби | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴



