Маски 2,8" KY B square (квадратна) DRL LED CREE 4300 k
Опис
Маска KY B square (квадратна) для 2,8"-3,0" з функцією DRL на основі світлодіодів CREE. Є функція ДХО та функція Габариту (пригасання). Матеріал: термостійкий Тип маски: універсальний; Колір ДХО: 4300 k; Дод. комплектація: перехідне кільце з 2,5" на 2,8"Маска KY B square (квадратна) для 2,8"-3,0" з функцією DRL на основі світлодіодів CREE. Є функція ДХО та функція Габариту (пригасання). Матеріал: термостійкий Тип маски: універсальний; Колір ДХО: 4300 k; Дод. комплектація: перехідне кільце з 2,5" на 2,8"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 4300K |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лінзи | 2.8" |
| Кількість елементів | 2 |
| Мoдель | KYB square |
| Маска лінзи | Маска з Angel Eyes |
| Наявність Габарита/ДХО | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Зовнішній) |
| Тип светодиода | CREE |
| Функція повороту | без функції повороту |
| Колір світіння | Теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴/пара


