Опис
Світлодіодні лампи GALAXY F13 D2 призначені для легкої заміни штатних ксенонових ламп з цоколем D2. Завдяки технології Plug & Play дані лампи під'єднуются до штатних ксенонових блоків розпалювання та не потребують жодних втручань у штатну конструкцію фар, кріплень або проводку автомобіля.
Потужність кожної лампи Галаксі Ф13 Д2 складає 35 Вт (аналогічна потужності ксенонової лампи), а вбудована система CAN-BUS (обманка) обійде заводську систему опитування ламп. На кожній лампі розміщено 30 кристалів (по 15 з кожної сторони), котрі рівномірно розподіляють потужність та досягають яскравості світлового потока у 4000 Лм. Ця група світлодіодів розташована на мідній пластині, що інтегрована у алюмінієвий корпус, в основі котрого вбудовано кулер зі змінюваною швидкістю обертання. Дані лед лампи мають температуру кольору 5500 К (+/-500К), тобто світять холодним білим кольором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | D2S |
| Виробник | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мoдель | F13 |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Внутрішній) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 783 ₴










