Опис
Led лампа Galaxy F13 D8S P&P 5500K Can-Bus – це чудовий вибір для автовласників, які потребують заміни ксенонової лампи від заводу-виробника. Перевагою даної лід лампи є тривалий термін служби, який становить понад 30 000 годин безперервної роботи.
Світлодіодна лампа оснащена активною системою охолодження. Робоча напруга становить 12 В. З її установкою впорається навіть недосвідчений автовласник. Підключення здійснюється в штатний блок розпалювання і не потребує жодних переробок. Яскраве освітлення забезпечують сучасні світлодіоди CSP у кількості 30 штук.
Характеристики цього товару від виробника Галаксі:
- колірна температура – 5500 K;
- світловий потік – 4000 Лм;
- потужність – 35 Вт;
- вбудований драйвер;
- наявність обманки Can-Bus.
Ціна вказана за 1 лампу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | D8 |
| Виробник | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мoдель | F13 |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Внутрішній) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 783 ₴











