Опис
Кількість LED кристалів: 2 од; Робоча напруга: 9 - 16 В; Потужність: 25 Ват; Яскравість: 2000 Лм; Чип: CSP3055; Температура кольору: 5500К; Матеріал: Авіаційний алюміній; Охолодження: Пасивне (радіатор з алюмінію); Гарантія: 1 рік.Galaxy M6 H7 adapter - сучасні компактні LED лампи відрізняються малим енергоспоживанням і зменшеною довжиною корпусу. Джерелом яскравого світла є нові чіпи CSP 3055 та володіють білим світлом з температурою кольору у 5500 Кельвінів. Відведення тепла від чипів відбувається за рахунок эфективного алюмінієвого радіатору, що виключило з конструкції вентилятор охолодження. Таке рішення (пасивне охолодження) дозволяє встановлювати дані лампи не тольки до фар головного світла, але й у протитуманні ліхтарі ПТЛ. Світлодіодні лампи Galaxy M6 розраховані для транспортних засобів з напругою бортмережі 9-16 В (легкові авто, мото-техніка). Легкий спосіб встановлення та малі розміри ЛЕД ламп Галаксі М6 дозволяють встановити їх навіть у самі компактні фари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Galaxy |
| Потужність | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мoдель | M6 |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Немає |
| Стабілізація струму | Драйвер (Внутрішній) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴/комплект









