Опис
Світлодіодна фара робочого світла (кругла, чорна);
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Наявність горизонтальної світлотіньової межі (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла);
Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
Тип світла: ближнє світло;
Кількість світлодіодних елементів - 3 шт .;
Тип світлодіодних елементів- 1860 15W;
Колір світіння 5000K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Фара оснащена клапаном для відведення надлишків вологи (запобігає запотіванню);
Водонепроникність: IP 67;
Розміри: ширина: 120 мм, висота: 115 мм, глибина: 65 мм;
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка фар робочого світла | WL-F |
| Мінімальна потужність | 41 Вт |
| Потужність | 50 |
| Напруга живлення | Дванадцять, Двадцять чотири |
| Світловий потік | 2999 |
| Тип світла | Ближнє світло |
| Тип светодиода | 1860 15W |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴


