Опис
При номінальній потужності 5 кВт бензиновий синхронний генератор PGG 6/1 забезпечує до 10 годин автономного живлення при різних комерційних і муніципальних застосуваннях. З потужним і надійним 4-тактним бензиновим двигуном (EU STAGE V) наш синхронний генератор PGG 6/1 потужністю 5 кВт гарантує незалежне енергоживлення на будівельних майданчиках, в сільському і муніципальному господарствах. Великий 25-літровий бак забезпечує тривалий час роботи: до 10 годин (при повній потужності до 6,5 годин), в той час як міцна сталева рама, шини із захистом від проколів і складальна штовхаюча ручка забезпечують максимальну мобільність навіть у важких умовах експлуатації. Завдяки 2 розеткам із заземленням і 1 синій розетці для причепів (змінний струм, 1-фазний) з автоматичним регулятором напруги (AVR) апарат пропонує відповідні можливості підключення для роботи з різними інструментами і обладнанням. Ретельно продумана технологія безпеки з захистом від перевантаження і нестачі масла надійно захищає простий в експлуатації апарат від пошкоджень.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.
| № | Техніка | Стандартная гарантія |
Додаткова гарантія* |
| 1 | Побутові насоси | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки з водяним охолодженням двигуна | 1 рік | + 2 роки |
| 3 | Всі апарати побутового направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 4 | Апарати серії Classic професійного направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 5 | Прасувальна дошка, парова праска** | 1 рік*** | - |
| 7 | Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) | 1 рік*** | - |
| 8 | Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої | 2 года*** | - |
* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79.6 кг |
| Висота | 525 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 000 ₴






