Рекомендовані види палива: 92, 95 та 98 та мастило SAE-15W-30.
Агрегат має бак ємністю 15 л та маслобак для двигуна – 0,6 л.
Середня витрата палива у цієї моделі становить 2,63 л/год, а мінімальна витрата палива – 313 г/кВтч.
Агрегат відповідає стандарту ЄВРО 5 із серії європейських норм викидів.
Він має захист AVR, тобто систему, що ефективно стабілізує напругу у вихідній розетці та захист від перевантаження по струму. Завдяки їм він забезпечує перевантажувальну безпеку для себе та інших підключених до нього пристроїв.
Генератор посилений захисною рамою, яка не тільки полегшує транспортування, а також колеса та ручки, а й захищає всю конструкцію від механічних пошкоджень.
Бензиновий генератор Neo Tools, 04-730, 2.8/3.0 кВт
Компактний, мобільний та солідний генератор максимальною потужністю 3 кВт (номінальна 2.8 кВт) дозволяє живити електроприлади у місцях без доступу до мережі.
Використовується як автономне живлення для електроприладів, зокрема чутливої електроніки, комп'ютерів, побутової техніки, тощо.
Генератор запускається за допомогою вимикача запалювання та оснащений чотиритактним бензиновим двигуном потужністю 5.1 кВт (7 к.с.).
Рекомендовані види палива: 92, 95 та 98 та олива 15W-30.
Генератор має паливний бак ємністю 15 л та та бак для оливи об'ємом 0.6 л.
Мінімальна витрата палива у цієї моделі становить – 313 г/кВтг.
Генератор відповідає стандарту ЄВРО 5 із серії європейських норм викидів.
Він також має захист AVR, який автоматично регулює та стабілізує вихідну напругу на розетці, та захищає від перевантаження по струму. Система AVR підтримує вихідну напругу генератора на стабільному та постійному рівні. Завдяки спеціалізованим захистам як самого генератора, так і іншого обладнання, що використовує джерело живлення, мають постійний захист від перевантаження.
Генератор посилений захисною рамою, яка не лише полегшує транспортування, а й захищає всю конструкцію від механічних пошкоджень. Для зручного переміщення є колеса та ручки.
Товар сертифікований та відповідає європейським стандартам безпеки, про що свідчить сертифікат CE.
Гарантія складає 3 роки!
Характеристики товару:
- Вихідна потужність: 2800/3000 Вт,
- Потужність двигуна внутрішнього згоряння: 5.1 кВт (7 к.с.)
- Робочий об'єм: 208 см куб.
- Кількість обертів за хвилину: 3000 об/хв,
- Мінімальна витрата палива: 313 г/кВтг,
- Об'єм паливного бака: 15 л,
- Об'єм масляного бака: 0.6 л,
- Тип палива: бензин (92, 95, 98)
- Тип олії: 15W-30
- Захист AVR (автоматично регулює та стабілізує вихідну напругу),
- Матеріал обмотки: мідь,
- Запуск від замку запалювання (електричний запуск),
- Датчик рівня оливи,
- Захист від низького рівня оливи,
- Вольтметр,
- Індикатор рівня палива,
- Розетки: 1х12В + 2х230В (16 А),
- Транспортувальні колеса та ручки,
- Каркас захисний,
- Рівень звукової потужності (LWA): 96 дБ
- EURO V,
- Ступінь захисту: IP23M
- Розміри: 72.5x46.5x45 см,
- Вага: 45 кг
- Сертифікат CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 725 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 8.16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 96 дБ |
- Ціна: 20 600 ₴











