Опис
Бензиновий генератор – джерело електроенергії, що допоможе забезпечити роботу побутових пристроїв, садового обладнання, освітлювальної техніки, комп’ютерів тощо за непередбачуваних ситуацій, проте не тільки! Також установка стане в пригоді для благоустрою дачних заміських будинків, у кемпінгу – будь-де, де недоступне підключення до централізованої електромережі. Особливості
- Тип: бензиновий
- Потужність 0,8 кВт
- Одна фаза
- Повітряне охолодження
- Ручний запуск
- Об’єм бака для пального 6 л
- Одна розетка
Компактний і мобільний помічник
Попри номінальну потужність 0,8 кВт, модель 2E-BS1500 може «видавати» максимально 1 кВт. Цього цілком достатньо, аби розв’язати базові завдання, як-то: заживити телевізор, холодильник, забезпечити освітлення в оселі, зарядити смартфон чи ноутбук тощо. Генератор працює на бензині, об’єм бака для пального – 6 л. З огляду на компактний розмір (710 × 555 × 600 мм) і прийнятну вагу (27 кг) однофазний генератор 2Е зручно брати із собою, скажімо, у подорож. Конструкцією передбачена одна розетка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.4 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 710x555x600 мм |
| Розетки | 1 шт. 230 В - 16 A / (Schuko) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴











