Мініпила акумуляторна Vitals Master AKZ 1802 SmartLine+ (без АКБ та ЗП)
Міні-пила акумуляторна ТМ «Vitals», серії «Master», модель «AKZ 1802 SmartLine+» призначена для обрізання дерев, подрібнення садових та побутових відходів з дерева виключно у побутових умовах.
Конструкція виробу має у складі: різальний блок, що складається з напрямного ріжучого ланцюга (далі - напрямна, «шина»), ріжучого ланцюга (далі - ланцюг), захисного кожуха, електродвигуна.
Принцип дії виробу базується на послідовному різанні деревини лезами ланок ланцюга, яка рухається в напрямній з великою швидкістю. Напрямна консольного типу призначена для переміщення по жолобу та зубчастих зірочок ланцюга з приводом від редуктора електричного двигуна. Після вимкнення електродвигуна ланцюг зупиняється практично миттєво.
Мастило ланцюга під час роботи ручне, за допомогою маслянки.
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій міні-пила акумуляторна ТМ «Vitals», серії «Master», модель «AKZ 1802 SmartLine+» має оптимальні робочі характеристики електродвигуна і характеризується довговічністю та зносостійкістю основних частин та деталей.
Важливою перевагою ланцюгової акумуляторної міні-пили, на відміну від бензинової пилки, є простий пуск та обслуговування, відсутність вихлопних газів та парів бензину, завдяки чому пилкою можна працювати навіть у приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина шини | 4 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.1 сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
- Ціна: 1 700 ₴








