Опис
Багатофункціональний телефон D-Link DPH-120SE/F1 дозволяє забезпечити голосовий зв'язок, застосовуючи ту саму мережу передачі даних, що і використовує ПК. У телефоні були з'єднані переваги технологічного рішення Voice over IP та суттєво розширені комунікаційні функції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | LAN, WAN |
| Кількість ліній | 1 |
| Конференц-телефон | Так |
| Підтримка | PoE |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | VoIP-телефон |
| Тип телефону | Провідний |
| Функції | Конференц-зв'язок |
| Cпікерфон | Да |
| Аудіокодеки | G.711, G.722, G.723.1, G.726, G.729a |
| Дисплей | Так |
| Дисплей на базе | Да |
| Інтерфеси | Роз'єм для гарнітури/RJ-9 |
| Переадресація | Да |
| Сигнальні протоколи | SIP v2 (RFC 3261), STUN |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 500 номер. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 635 |
| Гарантійний термін | 12 |
| гарантія, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592 ₴


