Опис
D-Link DPH-120S/F1 є багатофункціональним телефоном, що дозволяє забезпечити голосовий зв'язок за допомогою тієї ж мережі передачі даних, що й використовує комп'ютер. Телефон цієї моделі поєднує всі переваги сучасного технологічного рішення Voice over IP і розширені комунікаційні функції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, WAN |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | VoIP-телефон |
| Тип телефону | Провідний |
| CPU | Broadcom |
| Cпікерфон | Да |
| SDRAM | 16 МБ |
| Аудіокодеки | G.711A/u, G.722, G.7231 High/low, G.726-32, G.729ab |
| Вологість під час експлуатації | от 10% до 65% |
| Дисплей | Так |
| Дисплей на базе | Да |
| Інфейси під'єднання | Ethernet (RJ-45)/WAN 10/100Base-TX, LAN /10/100Base-TX (RJ-45), RJ-9/для під'єднання телефонної трубки, Роз'єм для гарнітури/RJ-9 |
| Клавиатура на базе | Да |
| Комплект постачання | Ethernet-кабель, IP-телефон, Адаптер живлення, Гарантійний талон, Компакт-диск, Посібник зі швидкого встановлення, Телефонна трубка, Шнур телефонної трубки |
| Конференція | Да |
| Переадресація | Да |
| Живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Споживана потужність (під час розмови) | 2.8 Вт |
| Програмні клавіші | Да |
| Робоча температура | от 0° до 40° C |
| Сигнальні протоколи | SRTP |
| Флешпам'ять | 4 МБ |
| Функції телефона | Vxworks OS, Маскування втрати пакетів, Підтримка 2 серверів SIP і резервних проксеми-серверів SIP, Підтримка SIP UDP/TCP/TLS, Підтримка SIP2.0, Підтримка домену SIP, аутентифікації SIP (немає, основна, MD5), імені сервера DNS, Peer to Peer/IP Call |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 500 номер. |
| Тип роз'єму | RJ-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 840 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 2.5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 466 ₴


