FLUX S Smart поєднаємо із задніми перемикачами з довгою клеткой. Збалансована конструкція забезпечує максимальну стабільність при їзді на велосипеді навіть в самих вибухових спринтских перегонах.
Оновлена внутрішня механіка FLUX S поліпшила враження від водіння і дозволила надійно і послідовно вимірювати робітники характеристики. Він вимірює вашу потужність з точністю до 3% . Як і попередній FLUX Smart, цей тренажер розроблений для зниження рівня вібрації і шуму до минимума. Це привело до створення найтихішого тренажера з крутнем.
FLUX S Smart підключається по безпровідній мережі через ANT + (FE-C) і Bluetooth Smart, тому ви можете підключатися до своїх улюблених застосувань, таким як Tacx Apps і Zwift. Інтелектуальна електроніка цього велотренажера також дозволяє вам тренуватися незалежно і без програмних подключений. Опір наслідує наростаючу криву потужність, що відповідає їзді по рівній дороге. Прискорення означає збільшення опору.
РОЗУМНИЙ ТРЕНЕР, ПЕРЕВІРЯЮЧИЙ УСІ ЯЩИКИ
Шукаєте розумний тренажер з прямим приводом? FLUX S Smart-ідеальний компаньйон для тренувань в приміщенні-він допоможе вам попітніти під час їзди на велосипеді з вашими улюбленими застосуваннями.

ТОЧНИЙ І НАДІЙНИЙ
Стежте за своєю ефективністю і прогресом за допомогою надійних і послідовних измерений. Сюди входять потужність, швидкість і частота обертання педалей, виміряні з точністю до 3%.
ГОТОВИЙ ДО СПРИНГУ
Добре збалансована конструкція і велика площа основи тренера FLUX S Smart забезпечують максимальну стабільність навіть під час самих вибухових спринтів потужністю до 1500 Вт.
ПІДНІМАЙСЯ ВИЩЕ
Отримайте максимум задоволення від інтенсивних тренувань, тренуючись на реалістично змодельованих схилах з ухилом до 10%.
РЕАЛІСТИЧНІША ПОЇЗДКА
Важкий крутень масою 7 кг забезпечує реалістичне відчуття їзди і хорошу чуйність.
ГЛАДКИЙ І ТИХИЙ
Цей тренажер з прямим приводом спроектований так, щоб звести рівень вібрації і шуму до абсолютного мінімуму, що робить його одним з самих безшумних велотренажеров з крутнем.
ВИСОКА СУМІСНІСТЬ
FLUX S Smart обмінюється даними через технологію Bluetooth ® Smart і протокол ANT + ® FE-C, тому він працює з рядом популярних повчальних застосувань, таких як TrainerRoad і Zwift.
ЗДАТНІСТЬ ВСТАНОВИТИСЯ
Ви можете використати трейнер в автономному режиме. Коли він не підключений, він імітуватиме рівну дорогу; чим швидше ви їдете, тим вище опір.
СУМІСНІСТЬ ПРИСТРОЮ
Підключайте FLUX S Smart до декількох пристроїв одночасно, щоб ви могли користуватися програмним забезпеченням Tacx і одночасно відстежувати свої показники на велокомп'ютере Garmin .
ПОВЧАЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ TACX
Насолоджуйтеся бібліотекою, заповненою більш ніж 100 високоякісними відеороликами з реального життя, які дозволять вам випробувати азарт їзди по крутих пагорбах Альп або по мощених дорогах Мілана.
ПЛАНИ НАВЧАННЯ TACX
Скористайтеся структурованими планами тренувань, розробленими з урахуванням вашого рівня фізичної підготовки, щоб допомогти вам досягти ваших целей. Змагайтеся з живими супротивниками, завантажуйте дані GPS, катайтеся з тривимірними картами і багато що інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tacx |
| Країна виробник | Голландія |
| Вага | 22.8 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Під'єднання ANT + бездротова технологія BLUETOOTH |
| Вихід | Швидкість, частота обертання педалей, потужність |
| Індикатор під'єднання (ANT +/Bluetooth) | 2 светодиода |
| Інерція маси | 22,8 кг |
| Калібрування | Спін вниз |
| Контроль із боку | Смартфон, планшет, велокомп'ютери ANT+, автономний, під'єднання до комп'ютера через антену ANT+ |
| Максимальне гальмівне зусилля | 65 с.ш. |
| Максимальний нахил | 10% |
| Відповідні касети | Shimano і SRAM: 8-11 швидкостей. Корпус Campagnolo, SRAM XD і XD-R (продається окремо). Не підходить для спеціалізованої системи SCS |
| Відповідні осі | Ширина задньої вилки: Race 130 мм, MTB 135 мм. Доступні перехідники для іншої ширини |
| След | 670 x 642 мм |
| Точність | <3% |
| Вимоги до електрики | 110-240 В |
| Читати далі | Смартфон, планшет, велокомп'ютер, комп'ютер з антеною ANT+ |
- Ціна: 33 264 ₴







