Опис
Коли ви тренуєтеся в приміщенні, роликовий тренажер Tacx Antares дозволяє вам вільно їздити на велосипеді, покращуючи координацію і техніку-або просто добре тренуватися.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Полімерні конусовидні ролики виготовлені з полівінілхлориду (PVC)
- Ролики великого діаметру забезпечують високу стабільність і менший рівень шуму
- Змінювана відстань між переднім і задніми роликами
- Швидка і проста зборка і налаштування
- Низький рівень шуму
- Зручно складається, в складеному виді довжина 80см
Почувати себе у безпеці
Для стабільнішої їзди конічні ролики гарантують, що ваш велосипед завжди залишається посередині ролика.
Зберігати з легкістю
Якщо у вас немає вільного місця, не волнуйтесь. Antares висувається для зручності зберігання і вміщує велосипеди різних розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tacx |
| Країна виробник | Голландія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ролика | 100-110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 198 ₴



