Опис
Це ідеальний стенд для ремонту і технічного обслуговування у важких условиях. Стенд укомплектований мобільною складальною лоткой. Велосипед закріплений на передній або задній вилці і стійко стоїть на пластиковій опорі каретки. Обох тримачів вилки можна регулювати як по висоті, так і по длине. Підходить як для дорожніх, так і для гірських велосипедів з діаметром коліс від 24 до 28 дюймів.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Кріплення для вилки регулюється по вертикалі і горизонталі
- Знімний лоток для інструментів
- Примітка: тільки для стандартних QR! Не для використання з системою наскрізних осей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tacx |
| Країна виробник | Голландія |
| Вага | 4.5 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Compatible міст діаметр | 5 мм |
| Вантажопідйомність | 20 кг |
| Робоча висота | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 308 ₴


