SMARTPASS 120 заряджає акумулятор і видає 120 А, і в першу чергу забезпечує живлення найважливіших пристроїв, так що радіо, сигнальні лампи та навігаційна система завжди працюють. Гарантія 2 роки.
SmartPass 120S - це рішення для керування живленням 120A, яке розподіляє, керує та максимізує доступну енергію від вашого генератора до батарей та споживачів. SmartPass 120S обробляє всі батареї 12 В між 28-800Ah.
Функція батареї SmartPass 120SS гарантує, що критичне обладнання, таке як радіо, аварійні світильники та навігаційні системи завжди мають потужність і пріоритет, коли напруга на сервісній батареї є низьким відключенням некритичних споживачів.
Акумулятор захисту пристрою захистить ваш сервісний акумулятор від загального розряду, а вбудований захист над температурою знижує струм заряду, перш ніж температура батареї стане надто високою. SmartPass 120S сумісний з D250SA та D250SE 20A на борту зарядних пристроїв.
Функції:
- Розділення батареї усуває діоди та реле VSR
- Повністю автоматично
- Максимізує термін служби батареї
- Акумулятор для захисту вторинної батареї від загального розряду
- Динамічний захист від струму для обробки тимчасових входів та виходів до 350А для швидкого заряджання
- Захист температури батареї для додаткової безпеки
- Захист від вологи і пилу (IP65)
- 2-річна гарантія
- Номер деталі: 40-289
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 120 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 |
| Маса | 0.7 |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Напруга мережі живлення | 12 В, 18 В |
- Ціна: 17 598 ₴





