GPS-антена Lowrance Point-1 з вбудованим компасом надає точні дані місцезнаходження та курсу та забезпечує точне накладення даних навігації та радара на карту. Point-1 вирішує проблему "кручення" даних про курс судна навіть під час руху судна на низьких швидкостях та стоянці.
Point-1 сумісний з HDS Live, HDS Gen2, HDS Gen2 Touch, Elite, Elite FS.
- Підключення по мережі NMEA 2000
- Підтримка GPS, GLONASS та Galileo (перспективна підтримка)
- Підтримка супутникових систем WAAS/EGNOS/MSAS
- Оновлення даних місцезнаходження з частотою 10 Гц
- Вбудований електронний компас оновлює дані курсу з частотою 10 Гц, завдяки чому забезпечує відображення картки та швидке накладання на неї зображень навігації та радара
- Готовий до використання в морських умовах
- Включає комплект кріплень
- Не рекомендується використання з MARPA або автопілотом
Висота: 90 мм.
Діаметр: 90 мм.
Вага: 0.14 кг
Кількість каналів: 32
Точність GPS: 5 м
Комплектація:
- антена з кабелем 1.2 метра
- Т-конектор
- комплект кріплень
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Холодний старт | 50 сек |
| NMEA вхід/вихід | НМЕА 2000 |
| Вологість | 93% при 40°C |
| Час старту | 3 сек. |
| Выявление спутников | 5 сек. |
| Діаметр | 90 мм |
| Діапазон напруги | 10 – 17 В пост. струму |
| Кількість каналів | 32 |
| Підтримка ГЛОНАСС | Да |
| Тип приймача | Код L1 C/A, 1,575 ГГц/ Код L2 C/A, 1,602 ГГц |
| Точність GPS | 5 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 16 380 ₴



