Опис
Двохдіапазонний WiFi 5 маршрутизатор LINKSYS MR6350 дозволяє вести потокову передачу, грати в онлайн ігри на маскимальній швидкості без затримок і зупинок. Завдяки технології Intelligent Mesh ™ ваші пристрої завжди будуть мати повноцінний сигнал по всьому будинку.ОСОБЛИВОСТІ
- Площа покриття до 110 кв. м., підтримує роботу мінімум 12 пристроїв і забезпечує швидкість до 1.3 Гбіт/с
- Завдяки технології Intelligent Mesh ™ ви можете легко розширити покриття WiFi на повній швидкості
- Інтелектуальна безпека з автоматичними оновленнями, батьківським контролем і гостьовим режимом
- Налаштуйте свою мережу і керуйте нею з будь-якого місця за допомогою додатку Linksys
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linksys |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | USB 3.0 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість з'єднання | 1300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 453 г |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 256 МБ |
| Flash пам'ять | 256 МБ |
| Діапазон | 5 ГГц |
| Індикатори | USB |
| Інтерфейс | 1 x USB 3.0 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Потужність | 12 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.716 |
| Радіус покриття до | 110 кв.м |
| Функції безпеки | WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴








