Опис
Linksys Dual-Band Mesh WiFi 6 Router (MR9600-EU) - це надпотужний двохдіапазонний маршрутизатор WiFi 6, що ідеально підходить для тих, кому потрібна справжня гигабитная швидкість, більший діапазон і чиста ігрова потужність по всьому будинку. Завдяки технології Linksys Intelligent Mesh і швидкості 6 Гбіт / с він в 4 рази швидше, ніж маршрутизатори WiFi 5, усуває мертві зони і ізолює вашу мережу для усунення перешкод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linksys |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Швидкість з'єднання | 1147 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 940 г |
| Висота | 280 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс ( WAN) | 1 шт. |
| Додаткові порти та роз'єми | Power |
| Індикатори | WPS |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор | 1.8 GHz quad-core processor |
| Стандарт бездротового зв'язку | Wi-Fi 6 /(802.11ax) |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.47 | b |
| Функції безпеки | WPA3-Personal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 980 ₴











