Опис
MikroTik hAP ac² - це дводіапазонний Wi-Fi роутер, який працює одночасно в частотних діапазонах 2.4 GHz і 5 GHz. П'ять портів Ethernet 10/100/1000 забезпечують гігабітне з'єднання для ваших провідних пристроїв, вбудований USB порт використовується для підключення зовнішнього накопичувача або 4G/LTE модему. Пристрій підтримує апаратне прискорення IPsec.MikroTik RBD52G-5HacD2HnD-TC - це універсальний бездротовий пристрій. Всеспрямовані антени забезпечують безперебійне покриття в будь-якому місці, а висока потужність передавача забезпечить добре з'єднання для мобільних пристроїв у вашому домі, офісі або громадському місці.
Універсальний корпус дозволяє розміщувати пристрій горизонтально або вертикально. Постачається з набором для кріплення на стіну.
Пристрій налаштований виробником, тому все, що необхідно виконати - це підключити живлення, Ethernet кабель і почати користуватися інтернетом, підключаючись до бездротової мережі з SSID "MikroTik".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Вага | 390 г |
| Висота | 98 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 128 МB |
| Діапазон | 2.4 ГГц |
| Додатково | для під'єднання 3G/4G модемів |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Між мережевий екран | Firewall |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.716 |
| Операційна система | RouterOS Level 4 |
| Особливості | DHCP – сервер |
| Процесор | IPQ-4018 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.61 | a/b/g/n/ac |
| Температура експлуатації | від -40 °C до +50 °C |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 879 ₴





