Опис
MikroTik hAP axe lite — бюджетний бездротовий зв'язок Wi-Fi 6 — мініатюрний, швидкий і потужний Wi-Fi роутер, щоб використовувати всі можливості RouterOS v7! hAP axe lite — ідеальне мініатюрне рішення, коли потрібно скоротити витрати, але не можна дозволити собі жертвувати продуктивністю. Новий бездротовий чіп Gen6 AX дозволяє вичавлювати традиційний бездротовий спектр 2.4 GHz як лимон! Залежно від загального налаштування моєна очікувати збільшення швидкості до 90%!
ОСОБЛИВОСТІ
Дуже корисно в масштабованих сферах, таких як готелі або офіси, що розширюються - приваблива ціна, компактний розмір і широкий набір функцій дозволяють без сумніву додавати більше пристроїв! І, говорячи про готелі, чому б не взяти з собою у відпустку hAP axe lite? Пристрій займе мінімум місця у валізі та дозволить вирватися з обмежених гостьових мереж.
256 МБ ОЗП, сучасний процесор ARM, що працює на частоті 800 МГц, 4 Gigabit Ethernet порту, набагато вищий коефіцієнт посилення двоканальної антени (до 4.3 dBi!) – цінна та доступна мережа.
На пристрої передбачено та ліцензовано операційну систему. Окремої покупки не потрібно, продукт готовий до використання. Пристрій включає безкоштовні оновлення програмного забезпечення протягом усього терміну служби продукту або не менше 5 років від дати покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 54 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 124 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| Діапазон | 2.4 ГГц |
| Інтерфейс | 4 x 10/100/1000 Ethernet |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Потужність | 8 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Операційна система | RouterOS |
| Особливості | Кількість каналів: 2 |
| Процесор | IPQ-5010 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.63 | ax/n/b/g |
| Температура довкілля | -40C ... +50°C |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 714 ₴






