Опис
Маршрутизатор MikroTik hEX lite (RB750r2) розрахований на застосування в невеликому офісі або вдома, і привертає користувача не тільки своїми невеликими розмірами, акуратним симпатичним дизайном, але і своєю ціновою доступністю, а також простотою у використанні.hEX Lite оснащений п'ятьма мережевими інтерфейсами та одноядерним процесором QCA9533 з частотою роботи 850 MHz.
Пристрій працює під управлінням фірмової операційної системи RouterOS L4 з усіма її можливостями: брандмауер, контроль доступу користувачів, обмеження пропускної здатності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 129 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 113 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 64 MB |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Потужність | 2 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.85 |
| Операційна система | RouterOS /Level 4 |
| Процесор | QCA9531 |
| Температура довкілля | -20°C - 70°C |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 208 ₴



