Опис
MikroTik PowerBox - невеличкий маршрутизатор з п'ятьма мережевими інтерфейсами, чотири з яких підтримують функцію передачі живлення по крученій парі (Passive PoE). Пристрій виготовляється у всепогодному корпусі, завдяки якому успішно може бути розміщений поза приміщенням.Через порти 2-5 можна живити інші PoE пристрої з такою ж напругою, яка подається на маршрутизатор. Максимальна напруга на порт - 1А, максимальна загальна напруга становить 2А.
Маршрутизатор працює під управлінням операційної системи RouterOS 4-го рівня, що забезпечує розподіл смуги пропускання, міжмережевий екран, контроль доступу користувачів та багато інших можливостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 64 MB |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| Архітектура | MIPSBE |
| Діапазон | не підтримується |
| Інтерфейс | LAN |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Потужність | 50 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Операційна система | RouterOS |
| Процесор | QCA9533 |
| Сертифікація | CE/RED |
| Температура довкілля | -40 °C - +70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Рівень ліцензії | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴









