Опис
RB5009UPR+S+OUT - зовнішня версія маршрутизатора RB5009UPR+S+IN. MikroTik RB5009UPr+S+OUT – зовнішня версія надпотужного PoE маршрутизатора. Абсолютно новий RB5009UPr+S+OUT — це компактне та економічне рішення, яке зробить революцію у мережній вежі.ОСОБЛИВОСТІ
- Роздача PoE-живлення Напруга збігається з напругою на вході маршрутизатора, Passive PoE або 802.3af/at (необхідна вхідна напруга 44-57 В)
- Порти з роздачею PoE-живлення Ether1 - Ether8 Максимальний струм на кожен порт (при вхідному живленні 18-30 В): 640 мА Максимальний струм на кожен порт (при вхідному живленні 30-57 В): 420 мА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 57 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 1 Гб /NAND |
| RAM пам'ять | 1 GB /DDR4 |
| Архітектура | ARM 64bit |
| Вага | 1960 |
| Вхідне харчування | 24–57 В /(вхід PoE) 24–57 В (DC Jack) 24–57 В (2-пінова колодка клемна) |
| Додатково | кількість входів постійного струму/3 |
| Додаткові порти та роз'єми | 1x USB 3.0/тип А, макс. струм 1 А, з можливістю скидання живлення USB-порту |
| Інтерфейс | 7 x Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 1.4 /350-1400 (авто) МГц |
| Операційна система | RouterOS |
| Особливості | Технологія Smart PoE Контролер |
| Процесор | 88F7040 |
| Сертифікація | EAC |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.3af/at |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 470 ₴










