Опис
Режими роботи: маршрутизатор; Інтерфейс: WAN, LAN, LAN / WAN, що перемикається ; Захист інформації: Захист від DoS-атак; Особливості: Статична маршрутизація;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 209 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 64 Мб |
| Flash пам'ять | 4 МБ |
| Вага | 1050 |
| Захист інформації | Захист від DoS-атак |
| Інтерфейс | WAN |
| Комплектація | Кабель RJ-45 |
| Одночасно сесій | 10000 |
| Особливості | Статична маршрутизація |
| Підтримувані протоколи | PPP over Ethernet |
| Підтримка ОС | Microsoft |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.3 10BASE-T |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴




