Опис
Тип модему: зовнішній; Режими роботи: маршрутизатор; Кількість LAN портів (RJ-45): 4 шт.; Інтерфейс: WAN, LAN, LAN / WAN, що перемикається ; Захист інформації: Захист від DoS-атак, Host list;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 64 Мб |
| Flash пам'ять | 4 МБ |
| Вага | 1950 |
| Вхідний інтерфейс ( WAN) | PPPoE |
| Захист інформації | Захист від DoS-атак |
| Інтерфейс | WAN |
| Комплектація | Кабель RJ-45 |
| Монтаж у стійку/шаф | 13" стійка, 1U |
| Підтримувані протоколи | SNTP |
| Підтримка VPN | pass-through PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head) |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.3 10BASE-T |
| Тип | маршрутизатор |
| Тип модему | Зовнішній |
| Віддалене керування | System Event Log |
| Функції безпеки | Батьківський контроль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴


