Опис
MikroTik WAP R (RBwAPR-2nD) - невеличка точка доступу, що працює в частотному діапазоні 2.4 GHz з miniPCI-e слотом для підключення LTE модему, Mini SIM слотом для карт стільникових операторів та LTE антенами. LTE модем (miniPCi-e карта) в комплект постачання не включений, користувач може вибрати та встановити його самостійно. Пристрій оснащений одним 10/100 Ethernet портом для підключення провідних пристроїв.
Завдяки герметичному корпусу, захищеному від атмосферних впливів, пристрій можна розмістити поза приміщеннями - в автомобілі, на ганку або в будь-якому іншому місці, де є потреба у бездротовому доступі зі смартфона, планшета або ноутбука.
Також роутер можна розташувати всередині будівлі поруч з вікном, на столі або підвіконні (комплект включає настільну підставку).
Дуже зручним є наявність декількох варіантів живлення: PoE-in (Passive PoE, 9-30V) через Ethernet порт, роз'єм постійного струму та автомобільний роз'єм, завдяки якому пристрій можна використовувати в автомобілі, автобусі або поїзді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 630 г |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 185 мм |
| Живлення | Мережа 24В |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 64 МB |
| Діапазон | 2,4 ГГц |
| Додаткові порти та роз'єми | DC jack |
| Інтерфейс | 10/100 Ethernet /x1 |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Потужність | 8 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Операційна система | RouterOS |
| Процесор | QCA9531 |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.127 | b/g/n |
| Температура експлуатації | -30.. +60 oС |
| Тип | Точка доступу |
| Рівень ліцензії | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 359 ₴





