ERC розширює свій портфель новинками Gigaset PRO (раніше Siemens) — виробника з довгою історією і величезним досвідом. Спеціалізується на розробці рішень для бездротової комунікації з використанням стандарту DECT і виробництві IP-телефонів бізнес-класу. Новинки доступні вже з цього місяця.
Gigaset PRO спеціалізується на рішеннях для корпоративних клієнтів по всьому світу і пропонує широкий спектр продуктів з урахуванням унікальних вимог бізнесу замовників.
З асортиментною лінійкою Gigaset PRO для побудови бездротової телефонії IP-DECT реально і впроваджувати бездротову IP-телефонію для невеликого офісу з можливістю підключення до офісних та хмарних АТС, і будувати великі мікростільникові мережі з підтримкою до 100 DECT-абонентів та підключенням до найпоширеніших корпоративних IP-АТС.
Продукти Gigaset PRO виробляють у Німеччині з дотриманням найвищих стандартів та відповідністю контролю якості.
Трубки для використання з базовими станціями
Спеціалізована трубка IP-DECT Gigaset R650H PRO
- TFT-екран 1,8"
- Ударостійкий, пило-, вологонепроникний корпус, що відповідає вимогам стандарту IP65
- Автономність під час розмови до 14 годин
- Гучний зв’язок з високоякісним звуком завдяки технологіям High Definition Voice/CAT-IQ 2.0
- Вбудований телефонний довідник на 200 записів vCard та корпоративний телефонний довідник, доступний через АТС (XML, LDAP)
- Блокування трубки PIN-кодом
Трубка IP-DECT Gigaset S650H PRO
- TFT-екран 1,8"
- Висока якість звуку завдяки технологіям HDSP і CAT-IQ 2.0
- Вбудований телефонний довідник на 500 записів vCard та корпоративний телефонний довідник, доступний через АТС (XML, LDAP)
- Підключення гарнітури за допомогою Bluetooth або розніму 2,5 мм
- Зручне передавання даних за допомогою Bluetooth або порту micro-USB
- Блокування трубки PIN-кодом
- Зарядка через порт Micro-USB
- Стійкість до подряпин та дезинфікуючих засобів
Трубка IP-DECT Gigaset SL750H PRO
- Великий кольоровий TFT-дисплей 2,4"
- Автономність під час розмови до 12 годин
- Висока якість звуку завдяки технологіям HDSP і CAT-IQ 2.0
- Сучасний дизайн та зручні габарити
- Вбудований телефонний довідник на 500 записів vCard та корпоративний телефонний довідник, доступний через АТС (XML, LDAP)
- Підключення гарнітури за допомогою Bluetooth або розніму 2,5 мм
- Зручне передавання даних за допомогою Bluetooth або порту Micro-USB
- Блокування трубки PIN-кодом
- Зарядка через порт Micro-USB
- Стійкий до подряпин та дезинфікуючих засобів
IP-телефони бізнес-класу
Maxwell Basic
- Монохромний дисплей з підсвічуванням, роздільна здатність 128×48 пікселів
- 10 функціональних клавіш для швидкої обробки викликів та індикації статусу
- Вбудований комутатор Gigabit Ethernet на два порти (10/100/1000) — PoE/ПК
- Два розніми RJ9 для підключення трубки та гарнітури
- PoE: IEEE802.3af, клас 3
Maxwell 2
- Монохромний дисплей з діагоналлю 3,5", роздільна здатність 320×240 пікселів
- 10 функціональних клавіш для швидкої обробки викликів та індикації статусу
- 8 програмованих клавіш з червоною індикацією
- Вбудований комутатор Gigabit Ethernet на два порти (10/100/1000) — PoE/ПК
- Два розніми RJ9 для підключення трубки та гарнітури
- PoE: IEEE802.3af, клас 3
Maxwell 3
- Кольоровий TFT-дисплей з діагоналлю 3,5", роздільна здатність 320×240 пікселів
- 10 функціональних клавіш для швидкої обробки викликів та індикації статусу
- 8 програмованих клавіш з індикацією (червоний, зелений, жовтий)
- Вбудований комутатор Gigabit Ethernet на два порти (10/100/1000) — PoE/ПК
- Два розніми RJ9 для підключення трубки та гарнітури
- Один рознім USB
- Підтримка бездротових гарнітур
- PoE: IEEE802.3af, клас 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigaset |
| Країна виробник | Німеччина |
| Web-інтерфейс | Так |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Інтерфейси | Wi-Fi, LAN, USB, Gigabit Ethernet, FXS, Ethernet, RS-232, FXO, WAN |
| Кількість портів Ethernet | 100 шт. |
| Кількість SIP акаунтів | 1000 шт. |
| Кількість ліній | 25 |
| Кількість підтримуваних трубок | 200 |
| Конференц-телефон | Так |
| Незалежна бездротова трубка | Ні |
| Підтримка | SCCP, DECT, NAT, PoE, MGCP, GAP, H. 323, Wi-Fi, Skype, GSM, SIP, Декількох SIP-серверів |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | VoIP-телефон |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип телефону | Провідний |
| Функції | Конференц-зв'язок, Підтримка відеоконференцій, Гучний зв'язок, Визначник номера, Розпізнавання голосової активності, Вбудована телефонна книга, Набір номера за стандартом E. 164, Ехокомпенсація, Утримання/очікування виклику, Генерація комфортного шуму |
| Дополнительные характеристики | |
| Час роботи у режимі очікування | 2000 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 600 годин |
| Виносний мікрофон | Є |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки акумуляторного типу, Акумулятор, Мережа 220В, PoE, Мережа 12В, Мережа 110В, Мережа 380В, Батарейки одноразові, Мережа 24В |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність програмованих клавіш | Так |
| Напруга | 380 В |
| Обсяг телефонної книги | 100 номер. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Підтримка SIP | Ні |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роз'єм для підключення гарнітури | Так |
| Тип роз'єму | jack 2.5 mm |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Экран | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип екрану | AMOLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрану | 100 |
- Ціна: 2 999 ₴








