Опис
Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45), USB, Bluetooth 4.1, Gigabit Ethernet, Роз'єм для гарнітури, WiFi 802.11a/b/g/n/ac ; Колір: чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Країна виробник | США |
| Web-інтерфейс | Так |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Кількість портів Ethernet | 1 шт. |
| Підтримка | SIP |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | VoIP-телефон |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип телефону | Провідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Вага | 1350 |
| Дополнительные характеристики | |
| Наявність програмованих клавіш | Так |
| Підтримка SIP | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | Web-інтерфейс |
| Вбудована камера | 720p HD |
| Гарантійний термін | 12 |
| Підтримка PoE | class 3 |
| Програмні клавіші | 10 |
| Роздільна здатність екрану | 800х480 |
| Тип екрану | є/цифровий 24 біти кольоровий TFT, 5" 800х480 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 500 ₴



