Дротовий SIP-телефон Alcatel-Lucent 8001 Deskphon - Entry-level SIP phone with high quality audio
Опис
Alcatel-Lucent 8001 DeskPhone — це економічно ефективний телефон бізнес-класу, який пропонує SIP-телефонію для найважливіших комунікацій. Його графічний дисплей може відображати до п’яти рядків тексту одночасно, і він має елегантний користувальницький інтерфейс і зрозумілі операції, щоб забезпечити чудову взаємодію з користувачем. Крім того, Alcatel-Lucent 8001 DeskPhone створює унікальне, яскраве звучання. Його багаті бізнес-функції значно підвищують ефективність роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcatel |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Кількість портів Ethernet | 2 шт. |
| Підтримка | SIP |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | VoIP-телефон |
| Тип телефону | Провідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Вага | 800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіокодеки | G.729ab |
| Можливості | Автовідповідач |
| Гарантійний термін | 12 |
| Роздільна здатність екрану | 132х64 |
| Тип екрану | є/графічний матричний розміром 132x64 пікселя, 5 рядків із підсвіткою |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴


