Опис
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - подає теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 39.95 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 7.3 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 2018 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Довжина | 1405 мм |
| Додатково | енергоощадна технологія |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Відпарювальна площа | 20 м2 |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 2372 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 640 ₴







