Опис
Тип: Акумулятор, Зарядний пристрій; Тип акумулятора: Li-Ion; Ємність акумулятора: 4000 мАг; Сумісність: Bosch 18V Professional.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час зарядки | 0.58 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Напруга живильної мережі | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 740 ₴


