Опис
Плавний пуск дозволяє почати роботу інструментом найбільш точно і без ривка. Регулювання числа обертів (від 0 до 220 об/хв) дає можливість вибрати оптимальний режим роботи в залежності від поставленого завдання і матеріалу, з яким доводиться мати справу. Автоматична кнопка блокування вимикача для безперервної роботи. Захист від ненавмисного пуску запобігає автоматичний запуск інструменту після відключення живлення. Запобіжна муфта захищає користувача і машину.Сервісний дисплей своєчасно повідомить користувача про необхідність зміни щіток. Патрон SDS-Max для безпечної і безінструментального зміни робочих насадок. Трирівнева інтелектуальна антивибрационная захист знижує рівень шкідливого значення до 8 м/с2 при долбленії і до 10 м/с2 при свердлінні з ударом. Функція Vario-Lock дозволяє змінити положення різця. Додаткова рукоятка встановлюється в зручному для користувача положенні з кроком 90 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 19 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 220 об/хв |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 52 мм |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень вібрації (довбання) | 8 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління для бетону) | 10 м/сек² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 296 ₴


