Опис
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-26 Solo 0.611.909.000 має 3 режими роботи: свердління з ударом і без, довбання. Безщітковий двигун збільшує робочий ресурс інструменту. Дана модель працює від потужного літій-іонного акумулятора з ЕСР захистом від перевантаження і перегріву. Індикатор дозволяє оператору контролювати стан акумулятора - відстежувати ступінь його розрядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 2.6 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 890 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4350 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 952 ₴



