Опис
Акумуляторний перфоратор GBH 18V-45 C - це потужний перфоратор з патроном SDS Max, двигуном BITURBO і функцією Connectivity.
Двигун BITURBO Brushless в поєднанні з акумуляторами ProCORE18V дозволяє отримати енергію удару в 12,5 Дж.
Навіть в поєднанні з акумулятором ProCORE18V 12Ач інструмент легше мережевого аналога, що забезпечує зручність в роботі.
Kickback Control знижує небезпеку заклинювання інструменту завдяки автоматичному відключенню.Система Vario-Lock дозволяє виставити долото в необхідній позиції.
Кнопка блокування для постійного довбання робить роботу з перфоратором більш ефективною.
Кнопка блокування для постійного довбання робить роботу з перфоратором більш ефективною.
Плавне регулювання швидкості забезпечує комфортну і точну роботу в режимі свердління.
Функція Connectivity дозволяє налаштовувати інструмент за допомогою смартфона, а також дозволяє відслідкувати стан інструменту.
LED-підсвітка дозволяє працювати в місцях з ослабленим освітленням.
GBH 18V-45 C входить в акумуляторну сім'ю Bosch Professional 18В і сумісний з усіма акумуляторами з даної лінійки, максимальна продуктивність досягається з акумуляторами ProCORE18V від 5,5Ач.
Функція Connectivity дозволяє налаштовувати інструмент за допомогою смартфона, а також дозволяє відслідкувати стан інструменту.
LED-підсвітка дозволяє працювати в місцях з ослабленим освітленням.
GBH 18V-45 C входить в акумуляторну сім'ю Bosch Professional 18В і сумісний з усіма акумуляторами з даної лінійки, максимальна продуктивність досягається з акумуляторами ProCORE18V від 5,5Ач.
Додаткові відомості:
Гарантійний термін на електро та бензоінструменти становить 24 місяці. У разі професійного або іншого подібного використання, гарантійний термін скорочується до 12 місяців. Гарантійний термін визначається від дати придбання виробу першим власником. Дата визначається за оригіналом документу, який підтверджує купівлю. Для всіх придбаних після 01.01.2017 професійних електроінструментів (синя серія) та вимірювальної техніки (за винятком високочастотних пристроїв, промислових акумуляторних шуруповертів та пневматичних ручних машин) гарантійний термін подовжується до 36 місяців, за умови їхньої реєстрації покупцем упродовж 4 тижнів із дати купівлі. Подовження гарантійного терміну не поширюється на акумуляторні батареї, зарядні пристрої, а також на комплектний інструмент і приладдя. Реєстрація здійснюється виключно через Інтернет за адресою www.bosch-pt.com/warranty. Підтвердженням реєстрації служить квитанція, що має бути надрукована одразу після реєстрації, а також документ, який підтверджує купівлю, з відповідною датою. Реєстрація здійснюється лише за умови надання покупцем чіткої інформації про себе, чинної на момент реєстрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 12.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 305 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2760 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 828 ₴









