Опис
Режими: Ударне свердління, Довбання; Тип патрону: SDS-Max; Ключові особливості: Авторегулювання частоти обертання, Обмежувач частоти обертання, Блокування кнопки, Запобіжна муфта, Індикатор заміни вугільних щіток, Система віброзахисту; Розміри: 485 х 260; Вага: 6.8 кг; .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 8.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 340 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3050 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 980 ₴







