Опис
Перфоратор інструмент універсальний і може використовуватись для вирішення цілого комплексу завдань. Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-34 CF чудове рішення для професійної роботи навіть у найжорсткіших умовах. Він має розширений функціонал, а також високу продуктивність. Він ефективний при бурінні, свердлінні для силових робіт.
Висока продуктивність
Ми хочемо порадити Вам придбати акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-34 CF. Він ефективно справляється з будь-яким поставленим завданням завдяки високій силі удару 5,8 Дж, а також частоті ударів 2900 уд/хв. Він практично на 50% продуктивніший за свої аналоги.
3 режими роботи
Універсальний інструмент можна використовувати для різного типу роботи. це не тільки буріння, а й свердління, ударні роботи. Перемикач режимів розташований безпосередньо для користувача.
Додаток Bosch Toolbox
Це сучасний інструмент, який може контролюватись зі смартфона. Його можна підключити до телефону та за допомогою спеціальної програми стежити за станом інструменту, вносити корективи до його роботи.
Безщітковий мотор BITURBO
Купити безщітковий перфоратор на акумуляторі Bosch GBH 18V-34 CF вигідно. Модель обладнана надійним двигуном, який гарантує більшу потужність та більш тривалий термін служби без техобслуговування. Завдяки особливості конструкції, двигун споживає менше заряду акумулятора, що збільшує час увімкнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 5.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-quick |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень вібрації (довбання) | 11.7 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління для бетону) | 10.9 м/сек² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 312 ₴











