Опис
Перфоратор Bosch GBH 18V-36 C Professional (C-Connectivity) призначений для довбання різних матеріалів, таких як бетон або камінь. Інструмент має дуже низький рівень вібрації завдяки антивібраційному механізму, віброгасній основній рукоятці і вбудованій в корпус противазі.
- Bluetooth Low Energy – чіп BT з малою споживаною потужністю, спеціально розроблений для двосторонньої передачі даних між смартфонами та інструментами. Завдяки цьому користувач може отримати інформацію про поточний заряд акумулятора, зупинку роботи інструменту, рівень зносу, налаштувати інструмент для своїх потреб. Працює на відстані до 30 м.
- Бездротова свобода з дротовими характеристиками завдяки безщітковій технології BITURBO.
- Компактність - найкомпактніший акумуляторний перфоратор SDS max в нашому асортименті.
- Максимальна потужність в ергономічному дизайні - перфоратор BITURBO Brushless у поєднанні з акумуляторами ProCORE18V дозволяє отримати енергію удару 7.0 Дж при вазі 6 кг
- Персоналізовані налаштування - інтерфейс користувача та підключення по Bluetooth дозволяють більш точно керувати інструментом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 484 ₴










