Опис
Режими: Свердління, Ударне свердління, Довбання; Тип патрону: SDS+; Ключові особливості: Реверс, Блокування кнопки, Запобіжна муфта, Система віброзахисту; Вага: 2.9 кг; .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 920 ₴





