Опис
Режими: Свердління, Ударне свердління, Довбання; Тип патрону: SDS+, Швидкозатискний; Ключові особливості: Реверс, Запобіжна муфта, Швидка заміна патрона, Обрезиненная рукоятка, Система віброзахисту; Розміри: 354 x 233; Вага: 3.6 кг; .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 3.1 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 648 ₴


