Опис
Режими: Свердління, Довбання; Тип патрону: SDS+; Ключові особливості: Запобіжна муфта, Швидка заміна патрона; Розміри: 480x360x130; Вага: 4.7 кг; .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 4.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3600 уд/хв |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 192 ₴


