Опис
Режими: Ударне свердління; Тип патрону: SDS+; Розміри: 326; Вага: 3.5 кг; .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 3.1 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 233 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 010 ₴



