Опис
Новий перфоратор Einhell TC-RH 900 з SDS-Plus патроном призначений для свердління з биттям в бетоні, камені і цеглі. Також основне призначення перфоратора - це роботи, пов'язані з довбанням зубилом або долотом. Додаткова рукоятка перфоратора Einhell TC-RH 900 з ребрами для надійної фіксації, а також наявність запобіжної муфти забезпечують додаткову безпеку під час роботи.Особливості перфоратора Einhell TC-RH 900:
- 3 режими роботи:
свердління
свердління з ударом
удар з жорсткою фікcаціей долота
- Металевий корпус редуктора
- Запобіжна муфта
- SDS-Plus патрон
- Зупинка обертання
- Зупинка режиму удару
- 3 режими роботи:
свердління
свердління з ударом
удар з жорсткою фікcаціей долота
- Металевий корпус редуктора
- Запобіжна муфта
- SDS-Plus патрон
- Зупинка обертання
- Зупинка режиму удару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 323 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 274 ₴








