Опис
Електричний перфоратор Einhell TC-RH 620 4F - це потужний інструмент з чотирма режимами роботи: свердління, буріння з ударом, довбання з фіксацією та без фіксації долота. Пневматичний ударний механізм забезпечує відмінну продуктивність.
- Двигун перфоратора має потужність 620 Вт, розвиває силу удару в 2,2 Джоулів і виконує удари на швидкості 0-5200 ударів в хвилину.
- Електронне регулювання обертів дозволяє оптимально підлаштовувати перфоратор під конкретний матеріал.
- Металевий обмежувач глибини свердління має безступінчасте регулювання.
- Патрон SDS-plus дозволяє швидко однією рукою змінювати приладдя.
- Завдяки м'яким накладкам Softgrip інструмент надійно і комфортно тримається в руках.
- Перфоратор поставляється в практичному пластиковому кейсі E-Box для транспортування і зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила удару | 2.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5200 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 336 ₴








