Опис
Електричний конвектор Electrolux Air Gate Digital Inverter увібрав в себе передові технології опалення, які стали гарантом надійної роботи і економічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.33 кг |
| Висота | 413 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | Регулювання температури |
| Класс защиты | IP24 |
| Клас енергозахисту | I клас |
| Тип харчування | електрика |
| Точність встановлення температури | 1 °С |
| Форма корпусу | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴





