Опис
Електричний конвектор AirGate Digital Inverter ECH/AGI-1500 потужністю 1.5 кВт розрахований на обігрів приміщень до 15 м². Він оснащений закритим нагрівальним елементом, що забезпечує безпечне та рівномірне розповсюдження тепла. Пристрій має інверторний блок керування для ефективного контролю температури та економії електроенергії. Клас захисту IP24 робить конвектор стійким до вологи, дозволяючи використовувати його у вологих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Ширина | 413 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | Регулювання температури |
| Класс защиты | IP24 |
| Клас енергозахисту | I клас |
| Тип харчування | електрика |
| Точність встановлення температури | 1 °С |
| Форма корпусу | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴






