Опис
Унікальний аеродинамічний дизайн корпусу сприяє швидкому поширенню теплого повітря по всьому приміщенню і ефективності роботи конвекційної тяги. Нагрівальний елемент RX-nano-heateX – цільнолита Х-подібна ребриста конструкція, яка сприяє швидкому обігріву приміщення. Використання спеціального сплаву алюмінію із застосуванням Nano-технологій дозволяє за максимально короткий термін набрати робочу температуру.
- Надійне механічне управління;
- Система теплових екранів для посилення конвекції;
- Подвійна потужність нагрівання (повна і половинна);
- IP 24 високий клас пиловологозахищеності;
- Захист від перегріву;
- Міцний композитний матеріал ніжок;
- Кронштейни для настінного кріплення, стаціонарне опалення;
- Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 107 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Класс защиты | IP24 |
| Тип харчування | електрика |
| Форма корпусу | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴




